Víkendový pobyt s jógou na horách

Snad není lepší způsob jak se seznámit s jógou než na víkendovém pobytu. Člověk se do praxe pořádně ponoří a ověří si, že yoga je pro člověka prospěšná na mnoha úrovních. Do jaké míry ji do svého života pustíte, do takové míry vám jej transformuje.

Horské prostředí v Javorníkách je perfektní pro takový víkendový pobyt s jógou. Odpojíte se od všedních starostí a nabijete se pořádně energií. Vegetarianská strava vám pročistí to hrubější tělo (pokud se zvládnete nepřejídat...vaří velmi chutně :), jemnohmotnější struktury harmonizují dechové techniky a relaxace.

Horská chata Antarik se pyšní i nově zrekonstruovanou saunou, kde si po sobotním cvičení můžete prohřát tělo a zrelaxovat. Je možnost domluvit i masáže či jiné služby. Více informací o místě na www.antarik.cz

Vyberte si termín pobytu:

29.11. - 1.12. 2019

Uvolnil se termín na beznadějně obsazené horské chatě a můžeme jít zase na víkend cvičit, jíst, spát a relaxovat! Odpočiňte si před Vánoci.

CCvičíme 5x90 minut, začínáme pátek před večeří 17:30 a naposledy cvičíme v neděli před snídaní, aby byl ještě čas na výlet. Ubytování je převážně ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou (možnost přistýlky), plná penze, o nic se nemusíte starat, jenom si to užít. Podrobnosti o akci ZDE nebo si je vyžádejte e-mailem.

Kapacita je sice naplněna, ale zatím ještě beru náhradníky, pokud by si to někdo z přihlášených rozmyslel. Pošlete mi email, pokud chcete být vedeni jako náhradníci.

yoga brno

Termíny pro rok 2020:

7. - 9. únor
13. - 15. březen
18. - 20. září
11. - 13. prosinec

Tyto termíny mám rezervované, ještě není možnost se hlásit. Podrobnosti budu zveřejňovat vždy 2 měsíce před pobytem. Pokud chcete dostat email v okamžiku, kdy se spustí přihlašování, napište mi to na lukas.mitacz@gmail.com a zařadím si vás do seznamu kontaktů, tak vám nic neunikne.

Pokud chcete dostávat čerstvé informace o nových kurzech a pobytech do emailu, stačí když mi napíšete: