Víkendový pobyt s jógou na horách

Snad není lepší způsob jak se seznámit s jógou než na víkendovém pobytu. Člověk se do praxe pořádně ponoří a ověří si, že yoga je pro člověka prospěšná na mnoha úrovních. Do jaké míry ji do svého života pustíte, do takové míry vám jej transformuje.

Horské prostředí v Javorníkách je perfektní pro takový víkendový pobyt s jógou. Odpojíte se od všedních starostí a nabijete se pořádně energií. Vegetarianská strava vám pročistí to hrubější tělo (pokud se zvládnete nepřejídat...vaří velmi chutně :), jemnohmotnější struktury harmonizují dechové techniky a relaxace.

Horská chata Antarik se pyšní i nově zrekonstruovanou saunou, kde si po sobotním cvičení můžete prohřát tělo a zrelaxovat. Je možnost domluvit i masáže či jiné služby. Více informací o místě na www.antarik.cz

Vyberte si termín pobytu:

7.2. - 9.2. 2020

V únorovém termínu můžeme čekat sníh za okny a teplo kamen uvnitř na chatě v horách mimo ruch a shon města.

Cvičíme 5x90 minut, začínáme pátek před večeří 17:30 a naposledy cvičíme v neděli před snídaní, aby byl ještě čas na výlet. Ubytování je převážně ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou (možnost přistýlky), plná penze, o nic se nemusíte starat, jenom si to užít. Pro přihlášení mi stačí poslat email s termínem.

yoga brno


Další termíny pro rok 2020:

13. - 15. březen
19. - 21. červen
18. - 20. září
11. - 13. prosinec

Tyto termíny mám rezervované, ještě není možnost se hlásit. Podrobnosti budu zveřejňovat vždy 2 měsíce před pobytem. Pokud chcete dostat email v okamžiku, kdy se spustí přihlašování, napište mi to na lukas.mitacz@gmail.com a zařadím si vás do seznamu kontaktů, tak vám nic neunikne.

Pokud chcete dostávat čerstvé informace o nových kurzech a pobytech do emailu, stačí když mi napíšete: