Víkendové pobyty s jógou na horáchHorská chata Antarik je mimo civilizaci, vaří tam bezvadnou bezmasou stravu a je tam fakt klid. Čeká vás jen cvičení, zdravé jídlo a spánek :) Lze se prohřát i v nové sauně, domluvit si masáž...

Cvičíme v podkrovním sále vždy před jídlem (v pátek před večeří, sobota 3x a v neděli před snídaní).

Celkem tedy 5 vedených lekcí.

jógový víkend - cvičení

Končíme snídaní v neděli. Takto se v klidu stihneme vrátit k rodinám anebo se ještě hezky před odjezdem projít v horském prostředí.

jógový víkend - cvičení

Rezervuji vždy především rekonstruované dvoulůžkové pokoje (mají i přistýlku) s vlastní koupelnou ve spodním patře, ale taky několik pokojů v horním patře se společným soc. zařízením. Pokud s sebou chcete vzít pejska nebo potřebujete speciální stravu (veganská, bezlepková,...) tak stačí předem nahlásit a domluvíme to. Psi mohou být ve dvou spodních pokojích anebo pak v horních pokojích.

jógový víkend - cvičení

Sice k ubytování máme plnou penzi, ale na Antariku si můžete pochutnat i na jejich domácích dortech, skvělé kávě, nebo zakoupit čaje, masti z místních bylinek, božský horský med od jejich vlastních včel... Proto je dobré si vzít nějakou hotovost navíc.

Moje představa je, že každý z vás stráví volný čas po svém a nebude mít pocit, že je do čehokoliv nucen. Chtěl bych, abyste na víkendu udělali něco pro sebe, načerpali síly, dobře si zacvičili, zklidnili svou mysl a taky se dobře najedli. Vaří tak dobře, že je vlastně spíš problém se nepřejídat.

jógový víkend jógový víkend

Chata je jednak vegetariánská a jednak se tam neprodává alkohol.

Můžete se hlásit na tento termín pobytu:

10. - 12. únor 2023

Začínáme cvičením v pátek 17:30 před večeří. Proběhne celkem 5 lekcí v délce 90 minut. Tématem jógové praxe jsou kléše - zaměření na odstranění překážek na cestě za svobodou a štěstím. Kdo bude chtít, tak společně posedíme v sobotu večer v sauně. Pro přihlášení mi stačí poslat email zpět. Až vám potvrdím, že pro vás místo mám, tak je třeba uhradit platbu za jógu (1200,- korun, č.ú. 1112009063/3030, která slouží zároveň jako rezervační poplatek (vratná v případě nekonání akce nebo pokud spolu najdeme náhradníka). Ubytování a strava se platí HOTOVĚ na recepci až po příjezdu na chatu (dle ceníku, cca. 2400,- korun).

S sebou: deku, oblečení na cvičení, hotovost, podložku na cvičení (kdo nemá - včas nahlásí a já rád půjčím)

yoga brno

Mezi jógovými chatami Antarik nemá konkurenci co se týče kvality a ceny. Jsou prostě úžasní. Zeptejte se kohokoliv :)

Pokud ti tlačítko nefunguje, tak pošli mail na 1lukas@pm.me

Další termíny pro rok 2023:


14. - 16. duben 2023
2. - 4. červen 2023
27. - 30. červenec 2023 - letní 4-denní pobyt
29. září - 1. říjen 2023
17. - 19. listopad 2023

Hlásit se zatím na tyto termíny nedá. Pokud chcete dostat email v okamžiku, kdy se přihlašování spustí, napište mi email a já si vás přidám do seznamu kontaktů.