Víkendové pobyty s jógou na horáchHorská chata Antarik je mimo civilizaci, vaří tam bezvadnou bezmasou stravu a je tam fakt klid. Čeká vás jen cvičení, zdravé jídlo a spánek :) Lze se prohřát i v nové sauně, domluvit si masáž...

Cvičíme v podkrovním sále vždy před jídlem (v pátek před večeří, sobota 3x a v neděli před snídaní).

Celkem tedy 5 vedených lekcí.

Končíme snídaní v neděli. Takto se v klidu stihneme vrátit k rodinám anebo se ještě hezky před odjezdem projít v horském prostředí.

jógový víkend - cvičení

Rezervuji vždy především rekonstruované dvoulůžkové pokoje (mají i přistýlku) s vlastní koupelnou ve spodním patře, ale taky několik pokojů v horním patře se společným soc. zařízením. Pokud s sebou chcete vzít pejska nebo potřebujete speciální stravu (veganská, bezlepková,...) tak stačí předem nahlásit a domluvíme to. Psi mohou být ve dvou spodních pokojích anebo pak v horních pokojích.

jógový víkend - cvičení

Sice k ubytování máme plnou penzi, ale na Antariku si můžete pochutnat i na jejich domácích dortech, skvělé kávě, nebo zakoupit čaje, masti z místních bylinek, božský horský med od jejich vlastních včel... Proto je dobré si vzít nějakou hotovost navíc.

Moje představa je, že každý z vás stráví volný čas po svém a nebude mít pocit, že je do čehokoliv nucen. Chtěl bych, abyste na víkendu udělali něco pro sebe, načerpali síly, dobře si zacvičili, zklidnili svou mysl a taky se dobře najedli. Vaří tak dobře, že je vlastně spíš problém se nepřejídat.

jógový víkend jógový víkend

Antarik je jediná vegetariánská horská chata v ČR.

Aktuálně se chystáme na Antarik v tomto termínu:

24. - 26. květen 2024

Přihlašování začíná 25.3. v 8:00. Pro informace o tom, jak se přihlásit, čtěte dál :)

Začínáme cvičením v pátek 17:30 před večeří. Proběhne celkem 5 pestrých lekcí v délce 90 minut. Kdo bude chtít, tak společně posedíme v sobotu večer v sauně. Pro přihlášení mi stačí poslat email zpět a uvést jméno, příjmení, email, telefonní číslo, potravinové alergie a zda potřebujete zapůjčit podložku. Až vám potvrdím, že pro vás místo mám, tak je třeba uhradit platbu za jógu (1400,- korun, č.ú. 2752705010/3030, která slouží zároveň jako rezervační poplatek (vratná v případě nekonání akce nebo pokud spolu najdeme náhradníka). Ubytování a strava se platí HOTOVĚ na recepci až po příjezdu na chatu (dle jejich ceníku, cca. 2600,- korun).

S sebou: deku na relaxace, oblečení na cvičení, hotovost, podložku na cvičení (kdo nemá - včas nahlásí a já rád půjčím)

yoga brno

Mezi jógovými chatami Antarik nemá konkurenci co se týče kvality a ceny. Jsou prostě úžasní. Zeptejte se kohokoliv :)

Jak se přihlásit na jógový víkend

Vzhledem k velkému zájmu jsem přistoupil ke změně formy přihlašování. Dříve jsem posílal pozvánku emailem, ale bohužel se stalo, že některým do schránky nedorazila. Proto se nyní na pobyty přihlašuje vždy od předem určeného termínu (uvedeno u každého pobytu), a to emailem. Jakékoliv přihlášky, které obdržím před daným termínem, nemohu považovat za platné.

Email musí obsahovat následující:

- jméno a příjmení
- emailovou adresu
- telefonní číslo
- potr. alergie
a to VŠECH osob, které přihlašujete. Já pak odpovím, zda místo mám či ne. O pořadí v jakém budu rezervace přiřazovat rozhodne tedy čas, kdy váš email dorazí (čím dříve po 8:00 tím lépe, ale ne dřív!). Na zprávy přes whatsapp, sms či telefonní hovory nebudu brát zřetel - pouze email.

lukas.mitacz@gmail.com

Další termíny pro rok 2024:18. - 21. července 2024

20. - 22. září 2024

15. - 17. listopadu 2024Pokud chcete dostávat novinky do mailu, vyplňte zde vaši emailovou adresu: