Víkendový pobyt s jógou na horáchHorská chata Antarik je mimo civilizaci, vaří tam bezvadnou bezmasou stravu a je tam fakt klid. Čeká vás jen cvičení, zdravé jídlo a spánek :) Lze se prohřát i v nové sauně, domluvit si masáž...

Cvičíme v podkrovním sále vždy před jídlem (v pátek před večeří, sobota 3x a v neděli před snídaní).

Celkem tedy 5 vedených lekcí.

jógový víkend - cvičení

Končíme snídaní v neděli. Takto se v klidu stihneme vrátit k rodinám anebo se ještě hezky před odjezdem projít v horském prostředí.

Rezervuji vždy především rekonstruované dvoulůžkové pokoje (mají i přistýlku) s vlastní koupelnou ve spodním patře, ale taky několik pokojů v horním patře se společným soc. zařízením. Pokud s sebou chcete vzít pejska nebo potřebujete speciální stravu (veganská, bezlepková,...) tak stačí předem nahlásit a domluvíme to. Psi mohou být ve dvou spodních pokojích anebo pak v horním pokoji.

jógový víkend - cvičení

Sice k ubytování máme plnou penzi, ale na Antariku si můžete pochutnat i na jejich domácích dortech, skvělé kávě, nebo zakoupit čaje, masti z místních bylinek... Proto se dobré si vzít nějakou hotovost navíc.

Moje představa je, že si každý z vás stráví volný čas po svém a nebude mít pocit, že je do čehokoliv nucen. Chtěl bych, abyste na víkendu udělali něco pro sebe, načerpali síly, dobře si zacvičili, zklidnili svou mysl a taky se dobře najedli. Vaří tak dobře, že je spíš problém se nepřejídat.

jógový víkend

Chata je jednak vegetariánská a jednak se tam neprodává alkohol.

Můžete se hlásit na tento termín pobytu:

12. - 14. březen 2021

Jarní očista - probuzení ze zimního spánku

Začínáme cvičením v pátek 17:30 před večeří. Pro přihlášení mi stačí poslat email s termínem. Až vám potvrdím, že pro vás místo mám, tak je třeba uhradit platbu za jógu (1000,- korun), která slouží zároveň jako rezervační poplatek (vratná v případě nekonání akce nebo pokud spolu najdeme náhradníka). Ubytování a strava se platí na recepci až po příjezdu na chatu (dle ceníku, cca. 1700,- korun).

S sebou: deku, oblečení na cvičení, hotovost, podložku na cvičení (kdo nemá - včas nahlásí a já rád půjčím)

yoga brno

Mezi jógovými chatami Antarik nemá konkurenci co se týče kvality a ceny. Jsou prostě úžasní. Zeptejte se kohokoliv :)

Pokud ti tlačítko nefunguje, tak pošli mail na 1lukas@pm.me

Ostatní termíny pro rok 2021:


21.-23. květen
14.-18. červenec
17.-19. září
12.-14. listopad

Hlásit se zatím na tyto termíny nedá. Pokud chcete dostat email v okamžiku, kdy se přihlašování spustí, napište mi email a já si vás přidám do seznamu kontaktů.