Víkendové pobyty s jógou na horáchHorská chata Antarik je mimo civilizaci, vaří tam bezvadnou bezmasou stravu a je tam fakt klid. Čeká vás jen cvičení, zdravé jídlo a spánek :) Lze se prohřát i v nové sauně, domluvit si masáž...

Cvičíme v podkrovním sále vždy před jídlem (v pátek před večeří, sobota 3x a v neděli před snídaní).

Celkem tedy 5 vedených lekcí.

jógový víkend - cvičení

Končíme snídaní v neděli. Takto se v klidu stihneme vrátit k rodinám anebo se ještě hezky před odjezdem projít v horském prostředí.

jógový víkend - cvičení

Rezervuji vždy především rekonstruované dvoulůžkové pokoje (mají i přistýlku) s vlastní koupelnou ve spodním patře, ale taky několik pokojů v horním patře se společným soc. zařízením. Pokud s sebou chcete vzít pejska nebo potřebujete speciální stravu (veganská, bezlepková,...) tak stačí předem nahlásit a domluvíme to. Psi mohou být ve dvou spodních pokojích anebo pak v horních pokojích.

jógový víkend - cvičení

Sice k ubytování máme plnou penzi, ale na Antariku si můžete pochutnat i na jejich domácích dortech, skvělé kávě, nebo zakoupit čaje, masti z místních bylinek, božský horský med od jejich vlastních včel... Proto je dobré si vzít nějakou hotovost navíc.

Moje představa je, že každý z vás stráví volný čas po svém a nebude mít pocit, že je do čehokoliv nucen. Chtěl bych, abyste na víkendu udělali něco pro sebe, načerpali síly, dobře si zacvičili, zklidnili svou mysl a taky se dobře najedli. Vaří tak dobře, že je vlastně spíš problém se nepřejídat.

jógový víkend jógový víkend

Antarik je jediná vegetariánská horská chata v ČR.

Můžete se hlásit na tento termín pobytu:

Letní retreat

20. - 23. 7. (21. - 23. 7.)

Více dní ponořeni do jógové praxe zažíváme celkové zpomalení, zjemnění smyslů, prožitky čisté přítomnosti. Lekce jsou koncipovány tak, aby postupně tělu a mysli umožnily zažívání jemnějších stavů vědomí. Začínáme cvičením ve čtvrtek 17:30 před večeří. Proběhne celkem 7 lekcí v délce 90 minut. Čeká nás jen cvičení, skvělé jídlo, odpočinek, procházky, táborák, pohodička :) Pro přihlášení mi stačí poslat email. Až vám potvrdím, že pro vás místo mám, tak je třeba uhradit platbu za jógu (1850,- korun, č.ú. 1112009063/3030, která slouží zároveň jako rezervační poplatek (vratná v případě nekonání akce nebo pokud spolu najdeme náhradníka). Ubytování a strava se platí na recepci až po příjezdu na chatu (dle ceníku, cca. 3650,- korun spodní pokoje).

Pokud stíháte jen od pátku do neděle, lze se přihlásit také. Začínáte pak 17:30 večerní praxí, jako máme na klasických víkendech. Stačí mi poslat email a uhradit po potvrzení místa zálohu (1300,- na účet 1112009063/3030), ubytování a strava pak vychází cca 2400,- Kč)

S sebou: deku, oblečení na cvičení, hotovost, podložku na cvičení (kdo nemá - včas nahlásí a já rád půjčím)

Pokud ti tlačítko nefunguje, tak stačí jednoduše poslat mail na 1lukas@pm.me

Další termíny pro rok 2023:


29. září - 1. říjen 2023
17. - 19. listopad 2023

Hlásit se zatím na tyto termíny nedá. Pokud chcete dostat email v okamžiku, kdy se přihlašování spustí, napište mi email a já si vás přidám do seznamu kontaktů.