4 video kurzy jógy

Připravil jsem čtyři kurzy, ze kterých si vybere každý - úvodní, ranní, večerní a kurz pro pokročilé. Lekce jsou pohodové a mají jasný cíl - zklidnit mysl, protáhnout lehce tělo, semtam něco posílit, zlepšit kapacitu a funkci plic. Nejedná se o moderní flow lekce při kterých z vás teče pot proudem. Jsme tady blíže tradiční hatha józe, která využívá kromě pozic celou řadu dalších technik.

1. Úvodní kurz

online lekce jógy večerní

Pro všechny, kteří na to chtějí jít postupně od začátku a dají si čas na to se seznámit s dechovými technikami, se kterými se běžně ve studiu jógy nesetkáte. Lekce nikam nezmizí, sestavy můžete cvičit do němoty. Online kurz jógy je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší adepty, kteří nemají tolik zkušeností s pránájámou.

9 lekcí

každá v délce 60-90 minut
1090,- Kč

2. Ranní jóga

První online lekce ZDARMA!
Ranní kurz obsahuje jednu sestavu na každý den v týdnu, tedy celkem 7. Postupně se tak projde celé tělo a plíce se provětrají celou řadou dechových technik. Tento kurz je vhodný pro všechny, ale předpokládá již znalost základních pozic, pozdravů slunce a také některých dechových technik.

7 lekcí

každá v délce cca 25 minut
490,- Kč

3. Večerní jóga

online lekce jógy večerní

Večerní kurz již obsahuje komplexní sestavy, každou s jiným působením. Předpokládá zkušenosti s mým podáním hatha jógy, obsahující pestrou škálu technik. Tento kurz je vynikající jako pokračování úvodního kurzu.

9 lekcí

každá v délce cca 60 minut
1190,- Kč

4. Kurz pro pokročilé

online lekce jógy jarni

Tady máme velkou sadu celkem 15ti sestav. S tímto kurzem nebude problém si na každý den vybrat takovou formu praxe, na jakou se budete cítit. Lekce jsou poměrně náročné, co se týče práce s myslí a dechem. Fyzicky náročné jsou podle toho, do jaké hloubky se vy sami budete chtít pouštět. Projdeme sestavy, které se odráží od technik v nejstarších dochovaných jógových textech, dále sestavy s různými tématy od krku, přes stojku až po klouby.

15 lekcí

každá v délce cca hodinku
1890,- Kč

TOP - Balíček všech video lekcí

Nejvýhodnější je objednat si všechny 4 kurzy zároveň se slevou.

40 lekcí

celkem téměř 40 hodin cvičení
4660,- Kč 3190,- Kč

Jak objednat online kurz

Pro registraci mi stačí poslat mail na 1lukas@pm.me a napsat, který kurz jste si vybrali. Já vám obratem pošlu odkaz na celý kurz, fakturu a můžete hned začít cvičit.

Pokud si kurz nemůžete dovolit, ale chtěli byste cvičit, napište mi.

Pokud chcete dostávat čerstvé informace o tom, co chystám, napište mi svůj email:

Zpět