Lekce jógy v Kyjově

16.3.2023 se lekce nekoná, neboť jsou jarní prázdniny a škola je zavřená. Uvidíme se 23.3. opět na značkách :)

V tělocvičně na škole Újezd se potkáváme na otevřených lekcích tradiční jógy pro začátečníky i ty, co mají již s jógou zkušenosti.

Lekce jógy v Kyjově

Otevřené lekce jógy v Kyjově


Každý ČTVRTEK 18:05 - 19:05

Lekce trvá 60 minut, není třeba se hlásit, místa je dostatek. Začínáme něco po šesté, protože je před námi gymnastika. Nejlepší je přijít na 18:00. Platba za lekci (100,- Kč) se vybírá na místě, případně mohu vystavit fakturu. Zatím nás chodí kolem 15ti osob, pokud by se naše řady dále rozrůstaly, zvážím otevření ještě jednoho termínu. Jestli na lekce chodíte a chcete dostat info, pokud bude lekce zrušena, tak mi pošlete mail s tímto požadavkem a přidám si vás do speciálního seznamu.

Kde budeme cvičit?

Základní škola J. A. Komenského
Újezd 990
697 01, Kyjov
U hlavního vchodu se dáte levými dveřmi okolo budovy a po chodníčku dojdete ke skleněným dveřím, kde společně čekáme, než skončí gymnastika. Mobily vypnout a cennosti si vemte s sebou do sálu.


Každý týden cvičíme novou sestavu. Lekce jsou komplexní, používám kombinace technik z hathajógy a rádžajógy. Skládám je dohromady vždy s určitým cílem a žádoucím působením. Nejedná se pouze o protažení a posílení těla. Mým cílem je především práce s myslí a její zklidnění, jež vede ke změnám ve fungování nejen nervového systému. Stáváme se klidnějšími, vyrovnanějšími a šťastnějšími bytostmi.

S sebou pohodlné oblečení na cvičení. Komu bývá zima, tak na relaxaci si může vzít i deku. Podložku si prosím vemte vlastní, pokud chcete zapůjčit, tak mi napište. Nějaké mám :)

Tak si přijďte se mnou zacvičit!
důraz na správnost

pomáhat a chránit :)

komplexní radža-jóga

dechové techniky, krije, mudry, bandhy,...

práce s dechem

jakožto mostem mezi tělem a myslí

pro začátečníky i pro pokročilé

pozice mají mnoho variant

Online lekce

Mrkněte na moje ONLINE KURZY, které jsem připravil pro systematickou domácí praxi.

Pokud chcete dostávat čerstvé informace o tom, co chystám, napište mi svůj email:

Zpět