Otevřená lekce

Přes léto lekce nebudou probíhat. Poslední lekce je 25.6.

Tato lekce je určena pro ty, kteří nemají možnost chodit pravidelně do kurzu. Můžete tedy přijít kdykoliv a věřte, že se nebudete ztrácet, protože všechny techniky budu podrobně vysvětlovat. Lekce kombinují vše, co jóga nabízí, tedy jak samozřejmě ásany a krije, tak i dechové techniky, koncentrační techniky, mudry, relaxaci, atd. Snažíme se z vnějšího světa přenášet pozornost dovnitř a tišit naši mysl.

yoga brno

Jóga Brno-Maloměřice a Obřany


ČTVRTEK 16:45 - 17:45

Cena: 100,- Kč za lekci
Přihlašovat se není třeba, ale je dobré, když dáte vědět, že se chystáte přijít. Vemte si podložku na cvičení nebo mi napiště zavčasu a zapůjčím. Pokud vám bývá zima při relaxaci, je dobré si přibalit i deku.

Adresa:

ZŠ Hamry
Hamry 576/12
614 00 Brno-Maloměřice a Obřany


Na ZŠ Hamry probíhá tato otevřená lekce, ve které se společně učíme různým jógovým technikám, které pomáhají vyvažovat jak fungování našeho těla, tedy protahovat to zkrácené a posilovat to oslabené, ale také zejména díky práci s dechem (pránájáma) ovlivňujeme naši mysl a vedeme ji ke zklidnění a ke zpomalení toku myšlenek. Na každý týden připravuji novou sestavu, která má svůj jasně daný cíl a téma. Tu mám vždy i načrtnutou na "taháku", který je pro vás po cvičení k dispozici, abyste si ji mohli vyfotit a zacvičit i doma.

Do tělocvičny se dostanete tak, jak je znázorněno na mapce. Projdete hlavním vchodem ZŠ Hamry z ulice Hamry do areálu a před budovou zahnete doprava. Půjdete dál až k hřišti a tam již uvidíte bílé dveře od tělocvičny po levé straně, před nimi je pár schůdků. Kdybyste to nemohli najít, zavolejte ještě před lekcí.

V tělocvičně jsou k dispozici šatny na odložení věcí a také soc. zařízení. Podlahu tvoří dřevěné parkety, což je pro naše cvičení vynikající. Pokud máte jakýkoliv dotaz - pište nebo volejte.