Otevřená lekce

Tato lekce je určena pro ty, kteří nemají možnost chodit pravidelně do kurzu. Můžete tedy přijít kdykoliv a věřte, že se nebudete ztrácet, protože všechny techniky budu podrobně vysvětlovat. Lekce kombinují vše, co jóga nabízí, tedy jak samozřejmě ásany a krije, tak i dechové techniky, koncentrační techniky, mudry, relaxaci, atd. Snažíme se z vnějšího světa přenášet pozornost dovnitř a tišit naši mysl.

yoga brno

Jóga Brno-Maloměřice a Obřany


ČTVRTEK 16:45 - 17:45

Cena: 100,- Kč za lekci
Přihlašovat se není třeba, stačí když přijdete s podložkou. Pokud vám bývá zima při relaxaci, je dobré si přibalit i deku. Zatím jsou deky a podložky k zapůjčení pouze po předchozí domluvě, tak mi klidně napište, přivezu.

Adresa:

ZŠ Hamry
Hamry 576/12
614 00 Brno-Maloměřice a Obřany


Od 7.11.2019 na ZŠ Hamry probíhá tato otevřená lekce, ve které se budeme společně učit různým jógovým technikám, které nám pomohou vyvažovat jak fungování našeho těla, tedy protahovat to zkrácené a posilovat to oslabené, ale také zejména díky práci s dechem (pránájáma) budeme ovlivňovat naši mysl a vést ji ke zklidnění a ke zpomalení toku myšlenek. Na každý týden připravím novou sestavu, která bude mít svůj jasně daný cíl a téma. Tu budu mít i načrtnutou na "taháku", který je pro vás po cvičení k dispozici, abyste si ji mohli vyfotit a zacvičit i doma.

Do tělocvičny se dostanete tak, jak je znázorněno na mapce. Projdete hlavním vchodem ZŠ Hamry z ulice Hamry do areálu a před budovou zahnete doprava. Půjdete dál až k hřišti a tam již uvidíte bílé dveře od tělocvičny po levé straně, před nimi je pár schůdků. Kdybyste to nemohli najít, zavolejte ještě před lekcí.

V tělocvičně jsou k dispozici šatny na odložení věcí a také soc. zařízení. Podlahu tvoří dřevěné parkety, což je pro naše cvičení vynikající. Pokud máte jakýkoliv dotaz - pište nebo volejte.


jak se dostat na jógu v maloměřicích

Pokud chcete dostávat čerstvé informace o nových kurzech a pobytech do emailu, stačí když mi napíšete:lukas.mitacz@gmail.com

Zpět